O mně

Pokud jste pochopili, že péče o Duši je stejně zapotřebí, jako péče o tělo, vaše Cesta ke zdraví se právě otevřela.

 

Těm, kteří hledají pomáhám vysvětlit a ukázat, že naše Tělo - jeho fyzická kondice - je dokonalým odrazem našich myšlenek, životních postojů a všeho, co si tady naložíme, nebo někdo naloží nám. 

S Láskou vám pomohu najít motivaci, víru a sílu, že není nemoci, která je "nevyléčitelná".

Vedu vás tak, abyste pochopili, že každá potíž a těžkost má cestu ven. Že vždy je východisko.

Skrze důvěru mohu rozsvítit ve Vás Světlo - krásu a Naději v lepší zítřky a nové začátky, zkrátka vše krásné co v sobě neseste.

Využívám své cesty - praxe, která se odpoutává od smyslového vnímání a všech rušivých představ a směřuje ke zkušenosti setkání, sjednocení,  splynutí  s Bohem.- 

a také milostí, dovedností, které jsem si do tohoto života přinesla - vnuknutí a hluboká intuice, duchovní vhled, díky nižm pro vás mohu vyslechnout a navnímat informace a přenést je do malby, kresby, či Písma. Skrze Nejvyšší Čistotu, v těžkých chvílích mohu využít léčivého magnetismu a praktikuji psychoterapii - Hlubinná regresní terapie. Viz hlubinná regresní terapie – dle pana Dragomireckého – více v článku o regresní terapii.

 

Všechny tyto věci se dobře vzájemně doplňují, a tak Vám mohu nabídnout opravdu seriozní jednání, hledání Pravdy, pomoci, uzdravení.

 

V neposlední řadě se věnuji také poradenství systému očisty těla - orgánů. Což je velmi důležité spojit s "očistou Ducha". Neboť jsme Jedno a pro úspěšný duchovní růst je třeba se fyzicky očišťovat a tím "odlehčovat". Je třeba udržovat, pečovat a čistit jak Ducha, tak tělo. (byliny, očisty jater, střev, lymfy, pití zeleninových a ovocných šťáv apod.)

 

Pro veřejnost připravuji společná meditační, či relaxační sezení, kam si můžete přijít odpočinout a dozvědět se cokoli co vás zajímá nového :-) 

Na základě vašich požadavků můžeme domluvit i setkání, s povídáním o věcech, které Vás zajímají (seminář).

Pro ty, kteří třeba raději poslouchají audio, než čtou, jsem ve volných chvílích namluvila na YouTube videa.

Protože se věnuji zpěvu, na tomto kanále Rada z Nebe, najdete na YouTube také několik nahrávek zpívaných.

 

Vážím si Vaší důvěry a těším se na vaše komentáře, diskuze, dotazy...

 

Přeji Vám s láskou hodně božího požehnání na klikaté cestě životem.Kateřina Pfeiferová Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Mnoho Světla do vašich srdcí.

 

Kateřina Pfeiferová

Svět je plný kouzel, ne že ne

To ostatní nás nutí v to věřit.

                                   ---


Těším se na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Společná sezení - meditační, relaxační, sezení regresní terapií, práce s Energií Světla - vše v soukromém prostředí rodinného domku. Ne v komerčních prostorách.

Prostory jsou pravidelně čištěny a Dobro a Světlo, které zde zůstávají, Vám tak umožní v rodinném, neformálním prostředí, načerpat mnoho nových sil.