Jak vyléčit nemoc

05.06.2015 11:54

Zde předkládám informace pro ty, kteří chtějí být uzdraveni.

Mí drazí, 

ještě jednou zde zopakuji slova o nemocech.

Nemoc je jako náš nejlepší přítel.

Stojí pevně po našem boku dokud ho potřebujeme. Neopustí nás ani v té nejvyšší nouzi, ani když ho zavrhujeme, ani když jím opovrhujeme. Nikdy nás nezradí.  Nebere si nic na co nemá právo. A vrátí se láskyplně, i když se snažíme ho vyhnat.

Je to náš nejlepší přítel, který nás nechá jít svou cestou až ve chvíli, kdy jsme na to skutečně připraveni.

 

Mí drazí, 

v nedostatku kvality duchovního vzdělávání na planetě Zemi (nemluvím o náboženství, ale o vzdělání ducha), došlo k tomu, že většina lidstva prahne pouze po materiálních statcích. Život je pro ně to, co právě teď žijí, a protože nemají tyto duše víru v nic, nic pro ně nemá, kromě peněz a hmotných statků, které za ně nakupují, vlastně cenu. Věří, že se narodili, zemřou a to je vše. 

Se ztrátou pravých hodnot, přicházejí do našich životů nemoci. Ač to zní paradoxně, jsou to dary, kterými nás Bůh obtěžkal, abychom měli šanci poznat, co tu v lidském společenství děláme chybně. 

Člověk se chce nemoci samozřejmě zbavit, ale neuvědomuje si, že se tak chce vlastně zbavit sám sebe...

 

Nelze, aby Vám kdokoli odejmul nemoc, bez Vašeho přičinění, protože pokud se Vaše hodnota v daném směru nezmění, nemoc se vrátí nebo přijde prostě jiná, podobná.

 

Jistá skupina, řekněme léčitelů, Vám nemoc "odejmout" může, ale takoví by měli vědět, že tento čin může být pod odplatou, pokud je to proti Boží Vůli a Duchovní cestě postiženého člověka.

 

Lidé vyhledávají léčitele, kartářky, hledají šťastnější budoucnost, někoho, kdo je zbaví jejich trápení. Čekají "kdy už přijde to štěstí", ale úplně zapomněli, že ono samo nikdy nepřijde, že nikdo za Vás Vaši nemoc nevyřeší, že objevování budoucnosti u kartářky není řešením. 

Řešením jste totiž vy sami.

Cesta úspěchu tkví v pochopení, že každá nemoc je pouze odrazem vašeho nitra.

Už to, že jste svolní s touto myšlenkou vás vede krůček po krůčku k uzdravení.

Pokud se snažíte sami zjistit, co se za vaší nemocí skrývá, změníte tak styl myšlení od původního „najdu někoho, kdo mne uzdraví“ k nové, správné formulaci myšlenek, tedy:

„Najdu původ své nemoci a uzdravím se.“

 

Samozřejmě, v některých případech opravdu nemoc odchází sama, ale někdy je tělesná schránka už tolik poškozená, že je třeba něčí pomoci.

Velmi nevhodné jsou proto zbytečné operace – například odejmutí žlučníku, mandlí, štítné žlázy…. to jsou velmi důležité orgány (tak jako všechny ostatní) , nenahraditelné a po operacích už není cesty zpět.

Pamatujte, že nemoc za vás nikdo nevyléčí.

I já jsem kdysi navštěvovala různé nejprv lékaře, v domění, že spolknu pilulku nebo prostě někdo něco udělá a já se uzdravím.

Automatická duchovní malba

 

Ovšem nikam to nevedlo a jednoho dne jsem skončila přes půl roku na neschopence, následně jsem byla uschopněna, ale bohužel, problémy přetrvávaly stejně jako předtím a já už byla vyčerpaná a zoufalá. Cítila jsem se ukřivděná, že si tohle přeci v životě nezasloužím… „co jsem komu udělala…“ apod…

Hledala jsem tedy léčitele, bylinkáře, dokonce i filipínského léčitele. Prostě někoho, kdo mi dá „zázračnou energii“ a já „budu uzdravena“… Všichni byli báječní a úspěšní, ale vždy jen na krátkou dobu a pak se mi potíže vrátily zpět.

 

Byla jsem bláhová… stále jsem hledala někoho, kdo něco udělá, aby mi bylo líp. Ale že bych měla udělat něco já sama, tak to mně nenapadlo….

 

Jednoho dne mi došlo, že už takhle nemůžu žít dál. Že si prostě budu muset pomoc sama. A jestli se to nepovede mně, tak už nikomu.

Na dobrou radu jsem zakoupila všechny knihy od dr. Tombaka o očistách organizmu. Vzala jsem to zgruntu. Když jsem si představila kolik pilulek jsem do sebe za posledních pár let naházela, už jsem nechtěla takhle dál žít.

Jela jsem dle knihy, očistu střev, jater, lymfy, česnekovou kůru dle tibetského receptu....

Najednou jsem cítila silné vedení shůry. Věděla jsem, že teď jsem na dobré cestě. Stále mně vedli, ať očistím své tělo, že to nutně potřebuji.

Zakoupila jsem kvalitní, drahý odšťavňovač (šnekový) a změnila totálně svou původní životosprávu, po které mi začínalo být najednou špatně. Skončili knedlíky, omáčky, buchty, koblihy, bílé rohlíky, pečeně… Nahradili je odšťavněná jablka, rajčata, víno, řepa, okurky, melouny, mrkve, zelí a já  nevím co ještě. Poznala jsem život z jiné stránky… a nesmírně mně to naplňovalo.

Dnes, po třech letech se ráda občas vrátím k typické české kuchyni - domácí, nebo k domácím koláčům, ale vše jím ve střídmé míře a svou stravu jsem obohatila o mnoho potravin, které v ní předtím nefigurovali a mé tělo po této stránce funguje skutečně spokojeně.

Trpěla jsem na alergie na trávy a na velké množství potravin (med,celer,petrželka, ořechy, heřmánek, sluneč.semínka - no asi na dvanáct surovin). Měla jsem problémy se slinivkou, žaludek po žaludeč.vředech, rozhozenou štítnou žlázu, na kterou jsem brala léky, zvýšenou hladinu zánětu v krvi. Byla jsem malátná, unavená, spavá. Vyčerpaná, na slunci úplně vyřízená a za celý život jsem se nikdy neopálila.

Trpěla jsem na několikatýdenní nekonečné migrény, na které jsem spolykala tunu prášků, ale bolest nikdy neustoupila.Takže jsem tak trpěla třeba týden, či 14dní v kuse...

S novým životním stylem, po očistách, které jsem prošla, všechny tyto choroby zmizely. Nejvíce po očistě jater.

Změnila jsem úplně svoje myšlení. Na mém zdraví mi totiž nikdy moc nezáleželo, brala jsem ho automaticky. Začala jsem se sama snažit tělo, které jsem si zdevastovala, uzdravit a začala jsem si ho víc vážit. Mám radost z každé maličkosti, která se na něm vylepšila.

Dnes vím, že moje cesta očista vedla i k tomu, že asi o dva roky později se mi spustila energie, kterou dnes používám a díky níž mohu pomáhat ulevit ostatním lidem.

Proto Vám radím, dbejte na čistotu ducha, ale i těla.

V čistém těle se dobře žije.

 

Mnoho léčitelů vám bude radit zbavit se duchovních příčin, aby nemoc odezněla, ale nutné je také nezapomínat na tělesnou očistu, protože jde ruku v ruce s duchovní příčinou.

Přeci jen, naše duše tu přebývá ve hmotě a zanešenou hmotu je třeba vyčistit.

Bohužel, pokud je vaše příčina nemoci ještě stále duchovní a vy začnete „pouze“ očistou fyzickou, nepomůžete si. – viz například milion druhů diet na hubnutí….

Je mnoho duchovních příčin, které hrají roli ve vašem uzdravení, nosíte na sobě jak svoje křivdy, bolesti, slzy, … tak i ty, které vám způsobily druzí.

Dále emoce, kteří na vás druzí vložili – např. jejich výčitky svědomí, které vůči vám mají nebo také křivdy, bolestné vzpomínky apod.

A to se dostáváme do kapitoly – O Lásce a Odpuštění.

Tedy, pokuste se podívat na svou nemoc jako na někoho, kdo vám ukazuje, jak dál.

V mém případě stačila zpočátku očista těla, k hlavnímu uzdravení, ale i tak, se stále snažím v duchovních příčinách rozplétat další těžkosti mého Bytí na Cestě za Světlem.

I já jsem tu jenom člověk, i já si tu řeším své starosti. A ty se snažím očistou, odpuštěním, pochopením a duchovním růstem, ze sebe sejmout. Vždy s pochopením, odpuštěním a láskou.

Všichni jsme se sem narodili právě pro naši nedokonalost a tak jdeme dál cestou, ve které se zdokonalujeme a učíme více milovat sebe a lidi kolem nás. Rozplétáme karmické vztahy a dluhy... 

Učíme se neodsuzovat... nesoudit... Neboť toho není nikdo z nás hoden.

Mí Nebeští Přátelé pravili –

Na všechny nemoci na světě jsou dva léky – Láska a Odpuštění.

A je to svatá pravda.

 

Čím více umělých "léků" budete vyvíjet a vynalézat, abyste zahubili původce chorob, tím novější a zákeřnější choroby budou přicházet. Neboť choroba je pouhá přenesená řeč našeho těla, které dává najevo duši, že jde špatnou cestou.

Boží prozřetelnost neobejdete. Umělým zasahováním situaci jen stále zhoršujeme. Objevování virů a bakterií apod. a jejich úmyslné zabíjení ve jménu uzdravení je to samé, jako kdyby had začal pojídat sám sebe od svého konce...

 

Chtěla bych Vám tak vysvětlit, že k uzdravení nemůžu stačit jen já nebo kdokoli jiný, ale především vaše snaha se uzdravit. A já pak "jen" pomohu otevřít brány k vašemu zdraví a šťastnému životu.

Přeji Vám hodně božího požehnání a pevné vůle na vaší cestě k uzdravení.

 

Podobné články

O konkrétních záležitostech 

O narození dětí