Rakovina? Roztroušená skleroza? Alzheimerova choroba?

30.06.2017 17:07

 

RAKOVINA? ROZTROUŠENÁ SKLEROZA? ALZHEIMER?

KDO DOČTE AŽ DO KONCE?

pokud chcete sledovat video srolujte uplně dolů na konec článku

 

Na základě pokračujících setkávání s lidmi, kteří Hledají, ráda bych poznamenala malý postřeh.

Tím je výskyt čím dál více těžších zdravotních komplikací našich těl.

 

V současné době řešíme s Těmi, kteří Hledají často duchovní příčiny jejich onemocnění, ale pravdou je, že pokud trend bude pokračovat směrem, kterým se momentálně Lidé ubrali, kde bude konec duchovním příčinám…

 

Tím, že Bytost „Člověk“ popírá svou Podstatu, což je Duchovní podstata, začalo se mnoho lidí davově ubírat hmotnými požitky a statky tzv. evolučně dopředu.

Velké Pomýlení a nerespektování Vyšších Řádů a Morálních Zásad našeho Stvoření začíná fakticky dopadat možná i na každého z nás.

 

Pokud respektujeme Naše Podstaty, Vyšší Řády, a „pouze“ chybujeme v našich rozhodnutích, myšlenkových pochodech, naše nemoci a životní trable mají tzv. duchovní podstatu a ve své podstatě jsou velmi „lehko“ řešitelné, léčitelné. A to Pochopením.

 

Tvrdé, nemilosrdné defekty na našich hmotných tělech, nezodpovědným užíváním, leností, pohodlností, lehkomyslností, to je pak trochu jiný „level“.

V dnešní době královna Lenost a Její sestry – lehkomyslnost, naivita, rádoby vychytralost a bohužel ve velké míře Hloupost, která je mylně zaměňována za Moudrost obsadily první místa v životech ohromné skupiny lidí.

 

 

Nemůžu.

Nejde to.

Nemám čas.                          skrytá LENOST

Spěchám.

Rychle.

 

 únavaPrvní vlaštovky zoufalého a zběsilého životního stylu už si začínají vybírat svou daň za pohodlnost a lenost, která se rozmohla v širokém okolí.

Zmíním ty, které se začaly nejvíce opakovat v setkání a hovorech lidí okolo mne.

Prvním je rakovina všech druhů, jakou Vaše fantazie může jen vytvořit. Nezapomínejte na pernamentní ozařování všech elektrospotřebičů, elektroniky, elektrotechniky, wifi a vysílači, kterými se obklopujete. Což je zralé na článek extra.

Dalším je Alzheimerova choroba.

V neposlední řadě roztroušená skleróza.

 

Pokud chcete zachránit sebe a své blízké, vezměte rozum do hrsti a navraťte se k přírodním hodnotám. Pokladům, které rostou z této Planety stejně, jako z ní rosteme my.

Odhoďte naivitu, pasivitu, do které jste upadli a vzpamatujte se.

 

Peníze nejsou všechno. ALE -

Peníze jsou dobré.

Peníze nekazí lidi.

Penězmi se kazíme sami, protože často nejsme schopni jejich možnost  moci zvládnout a jakmile se nám dostanou do ruky, projeví se naše slabost – a tou je LAČNOST. To nejsou peníze, to jsme my sami, kdo jsou zkažení.

bohatí a chudí
 „Peníze umí dávat i radost“. Ale sami to nezvládnou. Potřebují někoho, kdo jim vdechne život a v tu radost je zhmotní. Stejně tak jako ten, kdo jim vdechnul svým Bytím zoufalost, zvrácenost i bídu. Lačnost po všem a touhu vlastnit. A to za jakoukoli cenu.

 

 

V karmických zatíženích se někdy setkáváme i s případy „obohacování na úkor druhých“.

Může to být obohacování mnoha tváří – od nevinného nespravedlivého rozdělení zbytku drobných z nákupu mezi dvaVýsledek obrázku pro rich thief poor

sourozence, či kamarády, přes zvrácené obohacováni skrze své podřízené v práci, kdy úmyslně nevyplácím odměny, i když jsou v mé režii, dokonce až přes obohacování na úkor životů ostatních lidí. Přátelé, ostatních lidí, to znamená na úkor Bytostí, které sem přišli za Vyšším záměrem stejně jako Vy. Jsou to Bytosti, kterým mi říkáme cizí lidi. Ale v Pravdě často jsou to Přátelé z různých Světů, ze kterých my sami přicházíme. Takže je to tak, jako byste okrádali vlastního bratra, vlastního přítele. Jen proto, že si dočasně nasadí masku s knírem nebo brýlemi. To je velmi podlé.

 

Dnešní business došel tak daleko, že se ve velkém lidé obohacují na úkor druhých a to tak, že jdou až na úkor jejich života, tedy klidně až k smrti druhých. A to je to, co souvisí s každým řádkem, který jste právě dočetli.

Jak daleko je Bytost lidská schopna dojít pro svůj vlastní zisk, to člověku dobrých mravů hlava nebere.

 

Tak jak mi to lidskost velí.

smutný a sámZnovu připomínám, vraťte se k čistým a prostým hodnotám, které Lidskou Bytost zdobí. Které Ducha zdobí. Vzpamatujte se. A nedomnívejte se, že svoje štěstí najdete v přepychovém bytě, za vysokými zdmi plotů, bohatých domů a bytů plných mikrovlnek, polotovarů, chemických potravin a farmak -  jedů, které lékaři vydávají se vší drzostí za „léky“.

Nedomnívejte se, že svoje štěstí najdete právě v tom, že nemusíte „nic dělat“ a radost si koupíte na dovolené, na prodlouženém wellness víkendu nebo ve whirpool, sauně nebo na masáži.

Jsou to pozlátka. Povrchní pozlátka zvláštní lidské představy, že štěstí je „nic nedělat a kupovat“. Pozlátka, která když rozbalíte, najdete prázdnotu, která Vás zevnitř pohltí.

 

Zeměkoule se díky brutálnímu hospodaření zhýralců ocitá ve velmi vážné situaci, a to včetně všech, kdo na ní žijí.

V jednom zběsilém článku dokonce hovoří o tom, že budete moci jíst „léky“ na lenost, vyvíjí se farmaka, která vypínají jisté vlastnosti určitých genů!!

 

U lidí zatím tiše, lavinově propuká syndrom vyhoření, rakovina, Alzheimer, roztroušená skleróza…

A my žijeme, jako když se nás to netýká.

Nám se to nemůže stát.

…až jednoho dne…

 

Vraťte se k práci na zahradách.

 

Hnojte přírodními hnojivy, vypusťte chemikálie ze všeho, co požíváte do svých těl.

Opravit nemoc, která vznikne fyzickým, vědomím poškozováním, či lhostejným poničením buněk vlastního těla - toho nejvzácnějšího, co pro život dostanete, to je velmi závažná věc.

Za znehodnocování tohoto řekněme „božího chrámu“, do kterého se můžete uchýlit během jakéhokoli fyzického života, očekávejte těžká budoucí karmická zatížení.

Stav fyzického těla, dle toho, jak s ním zacházíte se s každou další inkarnací nezmění. Nemoci, postižení, úrazy, se ukládají do řekněme „informačních truhliček“, odkud jsou pomalu znovu a znovu vypouštěny do následujících inkarnací, kde se s nimi můžete setkat v podobě chronických onemocnění, chorob, postižení.

Nic z toho, co si v současném životě nadrobíte, se Vám v tom dalším nevyhne.

 

Vraťte se k přírodě.

návrat k přírodě

Opomeňte naslouchat těm, kteří ve strachu ze svých vlastních finančních ztrát budou hlásat, že byliny jsou neúčinné a že jen Oni mají „ty léky“. Lžou!

Vzpamatujte se a opusťte lenost. Ten tichý hlásek v hlavě, který našeptává „nejde“, „nemůžeš“, „nezvládneš“ a vzchopte se.

small gardener

 

Pěstujte ovoce a zeleninu tak, jak vám to jen podmínky dovolí.

Každá buňka má svůj život, v každé rostlině, zvířeti, člověku, stromu, trávě, bylině, všude, všude je jen a jen život. Každá buňka dýchá a myslí a žije svým vlastním životem. Každá prožije vlastní emoce. A vy je pak sníte. Dodáte je vlastním orgánům, vlastním buňkám, vlastnímu tělu. Které dýchá, které vnímá, cítí a žije.

 

Zeptejte se vlastního těla –

JAK TI CHUTNÁ?

 

Geneticky upravené (za účelem finančního zisku = bez lásky) rajče pěstované ve vodním roztoku? Rajče, které krom umělého osvícení, nezná nic než chemický roztok, umělé osvětlení a jedinou genetickou informaci : „ROSŤ!“ , abychom vydělávali.

 

Jak ti chutná geneticky upravené obilí? Sója? Brambory?  ….

 

Více na :

https://www.zivo-byti.cz/skodlivost-gmo-potravin-pro-nase-zdravi

 

Víte, že už jsou např. i rajčata, která jsou vyšlechtěna tak, že je lze zalévat mořskou vodou a neublíží jim? To proto, abychom si tady (např.) v Čechách mohli jít rajče koupit. Protože ve (suchém, vyprahlém) Španělsku (nově se mu říká Zahrada Evropy !!!!), kde se rajčata - nově za ery Evropské Unie a jejího běsného hospodaření a ničení, -  pěstují je bohužel sucho, není tam dostatek živin, vody a ta co tam je k mání je jen slaná. Ale bohužel, my v Čechách „nemůžeme“ pěstovat rajčata, která zde mají svou domovinu a všechny podmínky k normálnímu zdravému růstu. Asi začneme pěstovat ananasy…

Více zde - slavně nazývaná „zahrada Evropy“ – je krásná…

Výsledek obrázku pro zahrada evropy španělsko

 

Dobrou chuť nám všem!

 

https://www.casopis-sifra.cz/video-plastove-more-aneb-se-ve-spanelsku-vyrabeji-ve-skelne-vate-rajcata-evropsky-trh-ktera-by-mistni-nevzali-ust/

 

https://www.jansochor.com/reportaz/zahrada-evropy-el-ejido-spanelsko

 

https://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1024244-jak-se-pestuje-spanelska-zelenina-pod-tunami-plastu

 

Už jste si všimli, v kolika článcích se ovoce, zelenina a např. vejce nazývá „produkt“, či „výrobek“????

Nezní to děsivě????

Dříve jsme hovořili o plodech, výpěstcích, dnes o produktu, o výrobku.

 

Zelenina a ovoce musí být čím dál krásnější, čím dál čistší, musí mít přesnější a přesnější míru, která se do obchodu dostane a tak třídíme, vyhazujeme, geneticky upravujeme a upravujeme a touha po naší přízemní dokonalosti nebere mezí.

GMO children, fruit, family

 

Přehnojování půdy, používání drastických jedů, herbicidů, nerespektování pravidel pro pěstování plodin, to vše je guláš, v jehož složení plavou právě vaše nemoci.

V tomto guláši najdete váš vysoký krevní tlak, hormonální poruchy, rakoviny, sklerózy, Alzheimery, srdeční onemocnění, otravy a poruchy imunity.

Dobrou chuť.

 

Pak už stačí jen zajít k lékaři, a abych na svém životním stylu nemusel nic měnit, nechám si předepsat „léky“.

Chemické výdobytky pro pokusné králíky. Kterými jsme se krom trýzněných zvířat zavřených v laboratořích stali i my.

Výsledek obrázku pro pills and doctor


I kdyby Vám dali sníst jed, ve Vaší slepé důvěře ho pozřete. Nemusíte se totiž o nic starat, nic měnit, nic zjišťovat, nic se učit, stačí jen si zajít „ k lékaři“ a slupnout pilulku čehosi.

Čehosi, u čeho neznáte ani název, nerozumíte složení a už vůbec nejste schopni odhadnout, co v kombinaci deseti dalších pilulí to s vámi vůbec udělá.

A tak se točí hejblátka a tahá se za nitky od chemického potravinářského průmyslu, až po průmysl chemického „zdravotnictví“. Jeden potřebuje druhého. Chemie, těžké kovy a jedy do jídla jsou spolehlivým spouštěčem pro to, abyste se zanedlouho ocitli tam, kde vám spolehlivě podají „lék“. Budou sledovat co to s vámi dělá, psát si vaše příznaky, reakce a ty posílat dále ke statistickému zpracování všech možných reakcí na chemický koktejl, který jste nabídli svému tělu.

Jak Vám chutnal?

Jak se má vaše tělo? Kterému dopřáváte?

 

A pak je samozřejmě třeba odpočinek.

Takže: po stresu v práci, 12hodinových směnách, 8-10hodinových pracovních směnách, tlaku na „čas“, budování všemožných starostí, odpovědností, regulí a příkazů utíkáte domů. Si odpočinout. Máte na to tak tři hodiny, než můžete jít spát. Ovšem,… pokud se zdravě nepřetáhnete sezením u PC do jedné do rána…

Nakoupíte chemické výrobky „potraviny“, ty doma, za vysokými zdmi plotů, u prázdnotou zejících bazénů, či zavřeni v 2+1 panelákového bytu, nacpete s hrstkou pravých chemických „léků“ do svého těla, prohlédnete pc, internet, facebook, zamluvíte si možná prodloužený víkend, kde jeden den poležíte ve whirpool, a po utracených pár tisícovkách, co vám zbyly z výplaty, jedete domů.

Zpět, do každodenního chemického prostředí, do stresu, shonu, kde není času nazbyt, na rodinu, ani na nic jiného.

 

 

 

 

proč?...

Proč se mi manželství hroutí?

Proč mne mé vlastní děti bijí?

Proč mi děti nerozumí?

Proč mi denně není dobře?

Proč jsem unavená?

Proč mám problémy s pamětí?

Proč mám Alzheimerovu chorobu?

Proč se u mě objevila rakovina?

Proč???…..

 

 

Ještě se ptáte?

...

 

 

Pěstujte přírodní plody a chovejte domácí zvířata doma. Podporujte domácí chovatele a pěstitele svými nákupy u nich. Od souseda, od známých, apod.

Začněte myslet a jednat.

Vše se totiž nakonec obrátí jen proti Vám.

 

 

fruit and vegetableOvoce, zelenina

-          Přehnojování, obsahy jedů, těžkých kovů a možnost následných otrav, či zvracení

-          Pěstování v roztocích bez půdy, slunce, pod skleníky, fóliovníky a s umělým osvětlením

 

 

 

 

Maso

-          Moderní je ohánět se polskými produkty, leč není vada jen tam.

 

-          slepice nosnice a brojler

Rostou dvakrát rychleji než před 30 lety - Trvá pouze 40 až 50 dnů, než kuře doroste. Hormony, estrogeny, antibiotika.

-          V některých článcích jsou poznatky o tom, že rodiny, které povětšinou jedí kuřecí kupované maso, se setkávají s předčasnou menstruací u dívek ve věku např. 4let, 5 let – menstruují a rostou jim prsa. Předčasný nárůst prsou u malých dívek ale není to jediné, jde totiž o to samé i u mužů (gynekomastie). Což způsobuje estrogen v krmení.

-          Slepice jsou šlechtěny tak, aby narůstala svalová hmota. Aby neztráceli čas sezením na vejcích, jejich genetika je upravována tak, aby bylo potlačeno sezení na vejcích. Rozebírá se v extra pojednáních na internetu.

-          Samozřejmě, není se čeho bát. Všichni vám totiž spolehlivě vymyjí mozek „můžete být v klidu. Není se čeho bát. Vše je bezpečné“.

Připomíná mi to dobu SS. „Vzdejte se, nic se vám nestane“

 

Články můžete najít i sami, ale pro lepší představu např. zde:

https://svobodnenoviny.eu/10-sokujicich-veci-ktere-jsou-obsazeny-v-mase-a-lide-o-nich-nemaji-poneti/

 

https://www.bezpecnostpotravin.cz/attachments/Alergie_z_kurat.PDF

 

Jak vypadá továrna na kuřata? Podívejte se pravdě do očí. Jak se má takové kuře, které se narodí do průmyslové výroby?

https://www.youtube.com/watch?v=rmZspGV0DUQ

 

 

jako prase v žitě            Co vepřové maso?

Podle „mýtů“ co lidi stvořili – je „prý“ hojně napumpováno antibiotiky. Ale ve skutečnosti samozřejmě ne… Není se čeho bát…

Článek např. zde:

https://domaci.eurozpravy.cz/zivot/42542-pozor-veprove-maso-z-nemecka-obsahuje-nebezpecna-antibiotika/

 

https://www.vitalia.cz/clanky/veprove-maso-z-polska-obsahuje-antibiotika/

 

 

Nebuďte lhostejní. Když už ne kvůli sobě, tak aspoň kvůli těm živým tvorům, kterých se týká zbytečná smrt a trápení, pro naše, promiňte mi to slovo, nenažranství.

Sledujte původ masa, plodin, vajec!!!! I to je moc důležité.

Protože i takto může vypadat chov krav, či vepřů:

 

Myslete na své zdraví a život. I na život těch, které jíte.

Jezte pro to, abyste žili. Nežijte pro to, abyste JEDLI.

 

Chtěli byste si zkusit být průmyslovým zvířetem?

Vnímáte ty emoce, které skrze vás teď procházejí? Po tom, co jste viděli? To co jste viděli, co teď vnímáte, to je to, co jíte.

Z těchto emocí stavíte své tělo.

 

Pro stavbu vašeho těla a stav vašeho zdraví neplatí – „Co oči nevidí, srdce nebolí“.

.....

 

 

A co je dále na paškále letmým výběrem?

 

Jedovaté rozpustné kávy – součást každodenního života mnoha lidí:

Furan(skoro jako funus, že? …)

-          Vstupuje do různých orgánů těla

-          může mít vliv na rozvoj degenerativních onemocnění mozku (roztroušená skleróza mozkomíšní, Alzheimerova choroba)

-          může ovlivnit rozvoj cukrovky 2. typu

-          ovlivňuje funkce a metabolické pochody: srdečního svalu (myokardu)/ jater / ledvin

-          způsobuje rakovinu – kancerogenní účinek závisí na dávce

 

 

https://www.stream.cz/adost/10016073-rozpustne-kavy-s-rakovinotvornymi-latkami

 

https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/20111103furan-kaly-spalovani-cizkovice.html

 

a co třeba - Plesnivá piva v drahých lahvích, blyštivých jmen a velkolepých reklam v TV. Bohužel z plesnivého chmelu.

https://www.stream.cz/adost/812351-piva-plna-plisni

 

 

 

Poznatků by bylo tolik, že by to vydalo na celou knihu.

Když mohu hledat já, jistě najdete i Vy.

Hledejte, co jíte, odkud se to vše bere a co to obsahuje.

Ve všem.

Vzdělávejte se a vstaňte ze své pasivity.

 

Nemůžu.

Nejde to.

Nemám čas.                           skrytá LENOST

Spěchám.

Rychle.

 

 

Zachraňte své tělo, své zdraví… Sebe…

A vybírejte si.

Buďte znovu Člověkem.

 

a zachraňte nejen sebe....

 

 

 

 

 

Kateřina Pfeiferová

Rada z nebe