Kneippova léčba vodou

Vážení Přátelé, nějakou dobu se pečlivě věnuji studiu písem pana Kneippa. Jeho originálních zápisů, které byly přeloženy v roce 1900.
Především, mi dovolte poznamenat smutnou, leč však pravdivou informaci. Nic z toho, co najdete v publikacích vydaných po revoluci nebo v článcích na internetu, nekoresponduje s pravdou, úsilím a poznatky, kterými pan Kneipp skutečně léčil. 
Záměr je velmi jednoduchý. Mám ověřeno na několika připadech, že jeho postupy skutečně mají váhu a fungují a to přeci nikdo z moderní chemické a hlavně vysoce výdělečně činné mediciny a výrobci farmak nemohou potřebovat. 
Zakoupila jsem více publikací k posouzení, porovnání a byla jsem v šoku. 
Skutečné poznámky jsou jen v drahocenných knihách, které nejsou již k mání, krom náhod antikvairátu, které mi asi byly seslány shůry. Neboť mám ke studiu knihy dvě. Velice si jich vážím. 
Zapomeňte na nejakou hloupost jako je Kneippův chodníček - chudák pan Kneipp. Všechno jeho drahocenné vědění je ztraceno, zapomenuto, zalháno a nahrazeno nesmysly. Kneippův chodník neexistuje. Jen doporučení chodit ve studených vodách po oblázcích, chůze v jinovatce, v rose, v čerstvě napadlém sněhu. 
 

Výsledek obrázku pro kneippovy  kniha

Knihy s fotografiemi - viz tato:
 
jsou ty největší mystifakce a hlouposti, které Vám nikdy nezaberou. 
Kneippovi metody byly zásadně ve vodách studených. Zřídka ve vodách teplých. Ale rozhodně ne 40st! 
Dovolím si, dle svých porovnání, říci, že zatím vše co jsem objevila ve spojitosti s jeho jménem, jsou mystifikace.
Nehodnotím zde knihu, ze které jsem pro příklad použila foto. Ale jde mi právě o to foto. Takhle by ta dáma v Kneippově 7st vodě jistě neležela. 
 
Nechechte se svézt z cesty pravdy. Nenechte si namluvit, že staré Moudrosti jsou nefunknční a že jste pouze závislí na chemii farmakologie. 
Nepopírám.... někdy je zásah nutný. 
 
Ale spoustu věci ke zdraví můžete zajistit sami.
 
 
 
 
 
 
Pokud máte zájem o léčení studenou vodou a více informací, neváhejte mne kontaktovat pro řešení konkrétních stavů. 
 
Čest tomuto člověku, jehož životní poznatky a díla byla nakonec lidmi v praxi znehodnocena..
Sebastian Kneipp
Sebastian Kneipp

Hlubinná regresní terapie - terapie a cesta k vašemu zdraví.

Kneippova léčba vodou

Kneippova metoda léčení chřipky - vodou

25.02.2018 19:36
Touto kůrou dle jeho návodu jsem prošla sama. Jsem typ člověka, který když onemocněl chřipkou, měl ji alespoň 14dní a končil antibiotiky... Opravdu mi to vadilo a chtěla jsem se dokázat zotavit sama. Tedy, šla jsem do toho. Zde moje zkušenosti a poznatky. Nechť jsou vám k užitku a ke...